Profesjonalizm i rzetelność

Części Samochodowe

Częściami samochodowymi zajmujemy się od 2006 r. Zgromadzone doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo i sprzedaż używanych części, które z powodzeniem będą służyć jeszcze długi czas. Wiemy, że w obecnych czasach nowe części są bez problemu dostępne w autoryzowanych serwisach ale bardzo często ich ceny zwalają z nóg i powodują zawrót głowy, dlatego dobrą alternatywą staje się kupno oryginalnych, chodź używanych części.

Dokładamy wszelkich starań aby sprzedawane przez nas części były możliwie jak najlepiej sprawdzone, dlatego na wszystkie sprzedawane przez nas podzespoły

udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej.

Obecnie opieramy się głównie na sprzedaży przez internet, chodź jest również możliwość obioru osobistego, po kontakcie telefonicznym w siedzibie naszej firmy.

Ponieważ rynek nowych, markowych części zamiennych jest pełny podzespołów do popularnych marek, problemem jest wciąż serwisowanie i naprawianie rzadkich modeli. Naszą domeną są auta mało spotykane do których niema zbyt wielu części na rynku.

Jeżeli masz nietypowe auto i potrzebujesz dużą ilość części, lub silnik, sprowadzimy to dla Ciebie na zamówienie!!

Masz rozbite-uszkodzone auto lub motocykl, i nie masz co z nim zrobić, lub po prostu chcesz się go szybko pozbyć? SKUPUJEMY rozbite samochody i motocykle! Szybki dojazd, własny transport i gotówka od ręki !!!!!!